Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 03.12.2016 23:14:10 

ALISANTE                             AISHA  HALI GALI

Štěňátka
                          
 29.6.2012 Se nám narodilo 8 štěňátek ve složení 4 fenky - 3 plavé, 1 černá, 4 pejsci  - 2 plaví, 2 znakatí.

Případní zájemci o štěňátka z tohoto perspektivního spojení nás mohou již kontaktovat!

Štěňátka budou odcházet do nového domova načipovaná, očkovaná, odčerverná, s europasem, granulemi do začátku a malou výbavičkou. Štěňátka budou plně socializovaná, zvyklá na co nejvíce situací, aby to byli prímoví parťáci do života.

Novým majitelům rádi poradíme s výstavami i s výcvikem co bude v našich silách.  Rádi bychom zůstali s novými majiteli v kontaktu, abychom vělděli, jak se štěňátkům daří. 

Budoucí majitelé štěňátek mají na výběr z těchto jmen:

fenky: Amelie, Arina, Akina, Ashley

Psi:  Atila, Archie,  Alex, Argo

 

 

1. Plavá fena - červená mašle - porodní váha 522 g  - ARINA       9. den   ZADANÁ

Arinka je ze všech čtyř feneček asi nejrozvážnější a "nejklidnější" . Ale dost často jí taky nejdete zakousnutou do kotníku. Každopádně je to největší žravec a její mistička je jí rozhodně malá :). 

  

16.den                                                             24. den

   

30.den                                                    36. den

  

 

 

2.  Plavý pes - modrá mašle - porodní váha 500 g  - ATILA - ZADANÝ

Atilka je zase ten nejklidnější a nejžravější z pejsků. Však je to na něm taky vidět. Je to takový mazlící méďa, miluje drbání na bříšku. Ale když se rozparádí, umí si pěkně zavrčet. V tunelu je jako doma.

  

  

  

3.  Plavá fena - tmavě fialová mašle  - porodní váha  458 g  ASHLEY - ZADANÁ

Ashley je akčňačka doslova a do písmene. Nesnáší být někde zavřená, musí pořád někde něco zkoumat.  S Amelii jsou to největší dvě rošťačky. A povětšinou ony dvě visí na plotě, že chtějí ven. Pořád někoho pošťuchuje, v tunelu byla první jako doma a lítala v něm jako střela sem tam. V novém prostředí se brzy oťuká a hned šmejdí, kde je co zajímavého.

  

  

  

 

4. Plavá fena - zelená mašle - porodní váha 470 g  - AMELIE - ZADANÁ

Na Amelinku by se dal přes kopírák použít popis od Ashley. Právě tyhle dvě spolu nejčastěji lumpačí a objevují nové. Jenom Amelinka mi přijde trošku víc mazlící, ale jinak je to taky pěkná dračice.

  

  

   

 5. Čzn pes - bez mašle - porodní váha 446 g - ARCHIE

Archie je hodně akční pejsek už od malička, první chodil, první si začal hrát s hračkama a to mu zůstalo. Hraje si hodně, má pěkný kořistnický pud, honí se i za lístečkem. Zároveň je hrozně miloučkej a rád se mazlí. Miluje drbání na bříšku.

  

  

  

6. Černá fena - bez mašle - porodní váha 290 g            AKINA - ZADANÁ

Akinka je náš rozmazlovaný benjamínek, ale přesně na ní sedí, že je malá, ale šikovná. Hodně si hraje s hračkama, je srandovní, když sedí na plyšákovi větším než je sama a škube s ním jako o život.  Občas už pěkně zmorduje i většího sourozence. Hrozně ráda se tulí a vyhledává naší společnost. Při focení je s ní nejvíc práce, nejvíc sebou šije.

  

  

  

 

7. Plavý pes - žlutá mašle - porodní váha 490 g  - ALEX

Alex je největší mazel z celého vrhu. A už to umí s ženskýma, každou, co u nás byla si svým tulením získal. Je nejvíc kontaktní, nebojácný a miluje plyšovou kačenu, kterou si pořád nosí. Je to sice nejdrobnější pejsek, ale svým apetitem to určitě brzy dožene, protože do misek se vrhá po hlavě a dojíždíí po všech, jestli někdo něco nenechal.

   

  

  

8. Čzn pes - růžová mašle - porodní váha 540 g - ARGO - ZADANÝ

Argo je druhý nejmohutnější pejsek, což si udržuje svým apetitem, u misek je hodně neodbytný. Je trošku klidnější než Archie, ale taky rád dovádí a pošťuchuje sourozence.

  

  

  

 

Mamina-tudíž já:  Aisha Hali Gali
Matka: Halka Barte Prim
Otec: Jekyll Royal Safe
Datum narození 16.2.2008
Svodový kód: 5/2a/A3 - 1x P1 vlevo dole
Bonitační kód:5/2a/A3,K1,S5/S           1. třída chovnosti
DKK 0/0    DLK 0/0
Zúčastnila jsem se 28 výstav v Čechách i v Německu.
1x CAJC
5x CAC ČR
CACIB
4x CAC DE
3x res. CACIB DE
jinak vždy výborná (kromě 1VD) a téměř vždy ve finálové čtyřce.
Složila jsem s paničkou i nějaké zkoušky, ač to s ní tedy byla fuška
ZOP, ZZO, ZPU1, BH, FPR 1, FPR 2
Zúčastnila jsem se s paničkou i jedněch stopařských závodů v kategorii ZM a vybojovaly jsme 2. místo a stejně tak na závodech v katergoii ZZO také 2. místo. V prosinci jsem se ještě zúčastnila Vánočního závodu v poslušnosti dle ZVV1 a vybojovala si slušných 86 bodíků.
Co o mě tvrdí panička?
Vyrovnaná, sebevědomá, pohodová,  má nás omotané kolem prstu. Je stále hodně hravá a dokáže nás svými kousky vždycky rozesmát. Když si něco umane, nedá pokoj, dokud toho nedosáhne. Výborně hlídá, ale zbytečně neštěká.
Ve vztahu k lidem je miliónová, miluje i děti ač doma vlastní nemá. Pokud jí něco nevoní, raději se sebere a vyklidí pole. K ostatním psům je trošku dominantní, ale když má příležitost pořádně se seznámit a vyblbnout se na volno, rychle se skamarádí. Na výstavách nemá problém, pokud jí neleze jiný pes až na hlavu, tak si jich nevšímá, nikdy neměla na výstavě konflikt i když jsme se párkrát dostaly do pěkného davu.
Miluje míčky, plavání, válení se doma u televize, loudění u stolu a všechno, co se jídla týče-takhle žravého psa jsem dlouho neviděla
Co se výcviku týče, měla by určitě i na další zkoušky, obzvlášť stopařské, jelikož čmuchání jí opravdu baví, ale tady jí brzdí moje lenost a pohodlnost. Jelikož to ví, zkouší na mě různé fígle, prostě je "vyčůraná jako mraky", ale rychle chápe, co se po ní chce. Bereme jí s sebou na různé výlety a dovolené, nemá problém pobývat i u neoplocené chaty, drží se nás a nemá vůbec snahu vzdálit se. Můžeme jí nechat bez problému v hotelovém pokoji i v chatě. Můžeme s ní jít bez obav do restaurace, na lodičky a dokonce už jela i parníkem  Prostě je to další člen naší rodiny a i když by v něčem mohla být ještě trošku poslušnější, je to naše zlatíčko.
 
 
 
Za otce štěňulat mi panička vybrala blonďatého fešáka Bonda Černý vítr.
Matka: Kira Plavý vítr
Otec: Fuchs v. d. Haardt
Datum narození : 14.04. 2008
Svodový kód: 5/3a
DKK  0/0    DLK   0/0
Kohoutková výška : 65,5 cm
Bonitační kód:  5/3a/M6,S5/S
 
 
ČESKÝ ŠAMPION
 
 Junior šampion Polska
Výstavy:
Vždy výborný

3x nejlepší mladý Polska  
BOB, CACIB 2x, NV, CAC 5x, CWC, CACA, CACIB (Rakousko), CAC a res. CACIB (Německo)

   

   Bonda mi panička vybrala hlavně pro jeho milou, veselou, přátelskou a bezkonfliktní povahu, ale i po vzhledové stránce je moc povedený. Má  silnou kostru, krásně modelovanou hlavu a výborný pigment, který se u plaváků zas až tak často nevidí. Předpokládá, že z našeho spojení budou exteriérově i povahově vyrovnaná  a povedená štěňulata.  
  
  
   
TOPlist